Eflani

Eflani Belediyesi Su Depolarını Bakıma Aldı.

İlçemizin su şebekesinde bulunan toplamda 150+150+300= 600 M3 lük 3 adet su deposunu bir hafta önce başlattığımız çalışma ile bakıma aldık. Revizyon kapsamında üç adet su depomuzun, yıpranan taşıyıcı sisteminin..

Eflani Belediyesi Su Depolarını Bakıma Aldı.
banner

İlçemizin su şebekesinde bulunan toplamda 150+150+300= 600 M3 lük 3 adet su deposunu bir hafta önce başlattığımız çalışma ile bakıma aldık. Revizyon kapsamında üç adet su depomuzun, yıpranan taşıyıcı sisteminin demir ve betonları, manevra odası boru ve vanaları değişecek, depo içinde mevcut bulunan membranlar sökülerek seramik kaplanacak, çürüyen kapı ve pencereleri değişecek ve şamandıra sistemi takılacak.


Yaklaşık bir milyon beşyüzbin tl ye mal olacak bu çalışmayı iki ay içinde tamamlamayı planladık. Bir taraftan bakım ve onarım çalışmasını yaparken diğer taraftan vatandaşlarımızı susuz bırkmamak için gereken tedbirleri aldık. Vana ve boruların değişimi sırasında yapacağımız zorunlu kesintileri anonslarla önceden duyuracağız. Öngörülmeyen sebeplerle olabilecek kesintiler için halkımızdan özür diliyor, acil durumlar için tedbirli olmalarını ve yedekte bir miktar su bılundurmalarını tavsiye ediyorum.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL