Eflani

EFLANİ BELEDİYESİ DEPREM BÖLGESİNDE

10 ili etkileyen Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi nedeni ile deprem bölgesine ülkemizin her yerinden ve Dünyadan yardımlar gelirken, Eflani Belediyesi araç ve personeli ile bölgede kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarına..

EFLANİ BELEDİYESİ DEPREM BÖLGESİNDE
banner

10 ili etkileyen Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi nedeni ile deprem bölgesine ülkemizin her yerinden ve Dünyadan yardımlar gelirken, Eflani Belediyesi araç ve personeli ile bölgede kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarına katılıyor.
Konu ile alakalı bilgi veren başkan ERTUĞRUL, “10 ilimizi etkileyen 100 yılın felaketinin yaşandığı deprem bölgesinde ki kardeşlerimizin yaralarının sarılması için herkes elinden geleni yapıyor. İlk etapta Karabük Valiliğimiz ve Eflani Kaymakamlığının çağrısı üzerine acil ihtiyaç maddelerinin toplanması ve bölgeye gönderilmesi hususunda diğer kurum kuruluş ve vatandaşlarımız ile birlikte harekete geçtik. Kuru gıda, su, giyecek, soba odun ve hayvan yemi gibi acil ihtiyaç maddeleri toplanarak bölgeye ulaştırıldı. Duyarlılıklarından dolayı kurum amirleri ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca ihtiyaç duyulan iş makinesi ile cenaze aracımızı da personelimiz ile birlikte bölgeye gönderdik. Ekibimiz şu anda Gaziantep’in İslahiye ilçesinde ve köylerinde hizmet ediyor, ihtiyaç olduğu sürece orada kalacaklar” dedi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL