Karabük

CUMHURBAŞKANI KARABÜK’E GELİYOR, EMEKLİLERE BİR MÜJDELİ HABER AÇIKLAMASI BEKLENİYOR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma günü Karabük’e geliyor. Karabü’te halka hitap edecek Erdoğan’ın Emeklilere bir müjde vereceği iddia edilirken bugün bir tv programında konuşan Ak..

CUMHURBAŞKANI KARABÜK’E GELİYOR, EMEKLİLERE BİR MÜJDELİ HABER AÇIKLAMASI BEKLENİYOR
banner

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma günü Karabük’e geliyor. Karabü’te halka hitap edecek Erdoğan’ın Emeklilere bir müjde vereceği iddia edilirken bugün bir tv programında konuşan Ak parti Genel sekreteri Fatih Şahin’de ip ucu verdi.

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, TGRT Haber canlı yayınına konuk oldu. Burada, Gazeteci Fatih Atik’in sorularını yanıtlayan Şahin, emeklileri yakından ilgilendiren bir çıkışa imza attı

 Programda “Emekliler bir sürpriz bir müjde bekliyor emekliler. Var mı bu yönde bir çalışma?” sorusuna cevap veren Şahin, “Biz her zaman milletimizin beklentileri, şikayetleri doğrultusunda siyaset yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşımızın gündeminde ne varsa, derdi ne ise onu masamıza koyuyoruz. Bu mesele ile ilgili de çalışmalar var. Çalışmalar olgunlaşınca sayın Cumhurbaşkanımız kamuoyu ile paylaşacaktır” ifadelerini kullandı.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL