Safranbolu

Çocuklar İçin Göz Hakkı Manavı

Çocuklara ve gençlere olan sevgisi ile tanınan, her fırsatta onlara zaman ayıran Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, bir uygulamanın daha öncüsü oldu. Perşembe Pazarında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı..

Çocuklar İçin Göz Hakkı Manavı
banner

Çocuklara ve gençlere olan sevgisi ile tanınan, her fırsatta onlara zaman ayıran Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, bir uygulamanın daha öncüsü oldu.

Perşembe Pazarında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı çalışmalarını sürdüren Hayır Çarşısı personeli tarafından kurulan ‘Göz Hakkı Manavı’nda pazara çıkan ya da ihtiyaç sahibi olan ailelerin çocuklarına çeşitli meyveler veriliyor.

Standın ilk gününde meyve dağıtımına katılan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Safranbolu Belediyesi olarak çocuklarımızın tüm meyvelerden tatması gerektiğini düşünerek böyle bir stant oluşturduk. Bunu çalışmayı ilk olarak ilçemizin en büyük pazarı olan Perşembe Pazarında gerçekleştiriyoruz” dedi.

Onlar Yarınlarımız


Safranbolu Belediyesi olarak geleceğin büyükleri çocuklar için çeşitli projeler ürettiklerini ve bundan sonra da üretmeye devam edeceklerini kaydeden ve vatandaşlar tarafından yakın ilgi gören Başkan Köse, “Bulunduğumuz her platformda şahsıma ve ekip arkadaşlarıma gösterilen ilgiye de ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Göz Hakkı Manavına dileyen vatandaşlarımızın katkı sağlayabileceği bildirildi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL