banner
Karabük

CHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ZİYARETLERE BAŞLADILAR.

CHP. Karabük Milletvekili Adayları Cevdet Akay, Abdullah Çakır ve Bayram Karadağ ziyaretlere başladılar. Adaylar önce ittifak yaptığı partilerin İl Başkanlıklarını ziyaret ettiler. Daha sonra Karabük Gündem, Ajans Safranbolu ve Bizim..

CHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ZİYARETLERE BAŞLADILAR.
banner

CHP. Karabük Milletvekili Adayları Cevdet Akay, Abdullah Çakır ve Bayram Karadağ ziyaretlere başladılar.

Adaylar önce ittifak yaptığı partilerin İl Başkanlıklarını ziyaret ettiler. Daha sonra Karabük Gündem, Ajans Safranbolu ve Bizim Eflani Gazetesi temsilcilerini ziyaret ederek sohbet ettiler.

Ziyarette Cevdet Akay : “Çalışmalarımıza birlik ve beraberlik içinde yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Amacımız Karabük’ten 3 Milletvekili çıkarmak ve Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlunun Cumhurbaşkanı seçilmesini saplamak. Karabük’ün sorunlarını biliyoruz Biz Bu sorunları çözmeye talibiz dedi.

Abdullah Çakır: “Karabük 60 Bin Emeklisi olan bir şehir. Biz İktidar olduğumuz zaman Emeklimize hak ettiği ücreti vereceğiz dedi”.

Bayram Karadağ: ” Karabük İl olduğu günden bugüne kadar hala köy görünümünden kurtulamadı. Karabük’ü hak ettiği yere getirmek boynumuzun borcudur dedi.”

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL