Karabük

CHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ÖMER FARUK TÜRKER’İ TANIYALIM

ÖMER FARUK TÜRKER Karabük Safranbolu Konarı köyünden babam Ahmet Hamdi TÜRKER ve annem Nazmiye TÜRKER’in dördüncü çocuğu olarak dünyaya geldim. 1983 yılında eşim Seher TÜRKER ile evlendik, bir kız bir..

CHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ÖMER FARUK TÜRKER’İ TANIYALIM
banner

ÖMER FARUK TÜRKER
Karabük Safranbolu Konarı köyünden babam Ahmet Hamdi TÜRKER ve annem Nazmiye TÜRKER’in dördüncü çocuğu olarak dünyaya geldim. 1983 yılında eşim Seher TÜRKER ile evlendik, bir kız bir erkek iki çocuğumuz var.

Eğitimimi Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olarak tamamladım. Çalışma hayatıma bir özel şirkette muhasebeci olarak başladım, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak devam ettim. Çeşitli sağlık kuruluşlarında yöneticilik yaptım.

Siyasi yaşamım CHP gençlik kolları çalışmalarımla başladı, 1983 yılından bu yana partime gençlik kolları başkanlığı, ilçe sekreterliği, il başkan yardımcılığı ve kurultay delegeliği düzeyinde hizmet ettim. 2018 yılı seçimlerinde partimizden Karabük ili milletvekili aday adayı oldum, aralıksız olarak bu güne kadar Karabük saha çalışmalarımıza devam ettim.

İSMMMO danışma meclisi üyeliği, TURMOB üst kurul delegesi Mali Müşavirler Birliği Onur Kurulu üyesi, İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF mezunlar derneği denetim kurulu başkanlığı yapmaktayım.

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında genel başkanımız Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU’nun 13. Cumhurbaşkanı olmasına katkı sağlamak ve partimizi iktidara taşımak, Cumhuriyet kenti Karabük ilimizi layıkıyle TBMM’de temsil edilebilmesi için milletvekili aday adayı oldum.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL