Karabük

Ceylan’dan Sivil Toplum Kuruluşlarına Ziyaret

Ak Parti Karabük 22, 23. Dönem Karabük Milletvekili ve Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan Karabük’te Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti. Ziyaretlerine Orman Kooperatifleri Birlik Başkanı Hamdi Kaplan..

Ceylan’dan Sivil Toplum Kuruluşlarına Ziyaret
banner

Ak Parti Karabük 22, 23. Dönem Karabük Milletvekili ve Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan Karabük’te Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.


Ziyaretlerine Orman Kooperatifleri Birlik Başkanı Hamdi Kaplan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaretle başlayan Ceylan, buradan Karabük Emekliler Cemiyeti Başkanı Celal Bulut ve Yönetim Kurulu Üyelerini Ziyaret ile devam etti. Daha sonra Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şubesini ziyaret eden Ceylan burada Şube Başkanı Kenan Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre sohbet etti. Son olarak da Ak Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Saime Öksüzoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini Ziyaret eden Ceylan Ankara’ya döndü.
Ceylan’ın ziyaretlerine Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Yaşar, İl Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çelen ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya eşlik ettiler. Ziyaretlerde 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan seçimler ve ülkeye 20 yıldır yapılan hizmetler konuşuldu.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL