Safranbolu

Ceylan’dan İlk Ziyaret KESDER’E

Karabük Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Mehmet Ceylan ilk ziyaretini Karabük Eskipazarlılar Derneğine yaptı. Mehmet Ceylan’ı KESDER Başkanı İdris Çankaya ve yönetim kurulu üyeleri karşıladılar. Dernek binasında bir konuşma yapan..

Ceylan’dan İlk Ziyaret KESDER’E
banner

Karabük Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Mehmet Ceylan ilk ziyaretini Karabük Eskipazarlılar Derneğine yaptı.
Mehmet Ceylan’ı KESDER Başkanı İdris Çankaya ve yönetim kurulu üyeleri karşıladılar.
Dernek binasında bir konuşma yapan Ceylan şunları söyledi.
“Beni burada misafir ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Dernek binanız hayırlı olsun.

14 Mayıs seçimleri ülkemize, ilimize ve ilçelerimize hayırlı olsun. Adaylık müracaatımızı Ak parti İl Başkanlığımızda gerçekleştirdik. Allah nasip eder, seçilirsem 20 yıllık siyasi birikimimiz ve devlet tecrübemiz ile Karabük ve ilçelerimize halka Hizmet Hakka Hizmettir düsturuyla çalışacağız. Bilindiği gibi daha evvel Safranbolu Belediye Başkanlığı, 22. ve 23. Dönem Karabük Milletvekilliği, Kalkınma Bakan Yardımcılığı, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcılığı görevlerinde bulundum. Halen Ak parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyorum. Yurt dışı tecrübelerimiz oldu. İnşallah bu tecrübelerimizden yararlanarak hizmet etmek nasip olur. 20 yıldır ülkemizde çok güzel hizmetlere imza atıldı. İnşallah bu hizmetler devam eder.

Eskipazar ‘ın tüm sorunlarını biliyoruz. Devlet Hastanesinin sorunlarını çözeceğiz. Yeni kurulan Metal Ürünleri Organize Sanayi Bölgesini inşallah yatırımcı ile dolduracağız.”
Dernek Başkanı İdris Çankaya ve yönetim kurulu üyeleri de Mehmet Ceylan ‘a çıktığı yolda başarılar dilediler.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL