Karabük

Ceylan: “Türkiye Artık Eski Türkiye Değil.”

Karabük 22. Ve 23. Dönem Milletvekili ve Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını belirtti. Ceylan yaptığı açıklamada şunları söyledi. “İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya..

Ceylan:  “Türkiye Artık Eski Türkiye Değil.”
banner

Karabük 22. Ve 23. Dönem Milletvekili ve Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını belirtti.
Ceylan yaptığı açıklamada şunları söyledi. “İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya üyelikleri ile ilgili Cumhurbaşkanımız SN. Erdoğan’ın bu iki ülkenin özellikle PKK Terör Örgütü ve uzantılarına destek ve ev sahipliği nedeniyle “Olumlu bakmıyoruz” açıklaması oldukça isabetli ve ülkemize yakışan bir tavır olmuştur.

Sn. Cumhurbaşkanımızın hiçbir ülkeden çekinmeden ülkemize yakışan bu onurlu tavrı nedeniyle kutluyorum. Keşke geçmişte Yunanistan’ının NATO’ya üyeliği konusunda da Türkiye’yi yönetenler benzer onurlu duruşu sergileyebilseydi. Sn. Cumhurbaşkanımızın bu sözlerinin ardından İsveç Dışişleri Bakanı Anlinde’nin “NATO’nun önemli ülkeleri arkamızda, bizimle ve o ülkelerle iyi geçinmek Türkiye’nin yararına olur.” Gibi küstah ve Türkiye’yi tehdit eden açıklaması dolayısıyla kendisini kınıyorum. Bilesiniz ki Türkiye artık sizin alıştığınız Türkiye değil haddinizi bileceksiniz.”
Ceylan, ayrıca Karabük Esnaf Odaları Birlik Başkanlığına yeniden seçilen Nurettin Tümen ve yönetimini, yine Karabük Esnaf Odası Başkanlığına seçilen Yıldıray Yıldırım ve Yönetimini tebrik ederek, esnaf kardeşlerimizle birlik ve beraberlik içinde hayırlı hizmetler yapmalarını dilediğini belirtti.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL