Karabük

“BİRLİKTE GÜÇLÜ KARABÜK, BİRLİKTE GÜÇLÜ TÜRKİYE”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Milletvekili Halil Yıldırım partisinin 14 Mayıs genel seçimlerine 1- Halil Yıldırım 2- Fatih Keleş 3- Alparslan Güngör Üsküp ile gireceklerini belirterek ‘’Tüm halkımızı birliğe ve beraberliğe..

“BİRLİKTE GÜÇLÜ KARABÜK, BİRLİKTE GÜÇLÜ TÜRKİYE”
banner

Büyük Birlik Partisi (BBP) Milletvekili Halil Yıldırım partisinin 14 Mayıs genel seçimlerine

1- Halil Yıldırım
2- Fatih Keleş
3- Alparslan Güngör Üsküp ile gireceklerini belirterek ‘’Tüm halkımızı birliğe ve beraberliğe davet ediyorum’’ dedi.

BBP Karabük milletvekili adaylarını açıkladı. Açıklamayı yapan BBP 1.Sıra Milletvekili adayı Halil Yıldırım, yayımladığı mesajında, şu ifadeleri kullandı: ‘’Kıymetli Karabüklü hemşerilerim, Genel başkanımız sn. Mustafa Destici’nin takdir ve tensipleriyle, 28. Dönem Büyük Birlik Partisi Karabük Milletvekili Adayı olarak seçilmiş bulunmaktayım. Tüm halkımızı birliğe ve beraberliğe davet ediyorum.”

“AslaSensizOlmaz”

Halili Yıldırım 1962 Ankara’da doğumlu olup çiftçi ailenin 4. çocuğundan biridir. Ankara Beşevler Yapı Meslek ve İnşaat Teknik Lisesi mezunudur. Gençlik yıllarından bu yana Ülkü Ocakları’nda aktif rol almıştır.
Öğrencilik yıllarında Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Şehit Muhsin Yazıcıoğlu ile tanışmış, kendisinden aldığı ilhamla Türk Dünyası ve Türkçülük üzerine çalışmakta, çalışmalarını Atatürk ilke ve inkılapları ışığında sürdürmektedir. Bunun yanında Dünya Basın Konseyi üyesidir. 2020 – 2022 yılları arasında Büyük Birlik Partisi Türk Dünyasından Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Halen Büyük Birlik Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL