Karabük

Belediye Nikâh Salonunda 440 Nikâh Kıyıldı

Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezinde iki salonda hizmet veren Belediye Nikâh Memurluğu 2022 yılında hayatlarını birleştiren çiftlerin tercihi oldu. Nikâh hizmetlerine 2020 yılında Kültür Merkezinde hizmete alınarak devam eden..

Belediye Nikâh Salonunda 440 Nikâh Kıyıldı
banner

Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezinde iki salonda hizmet veren Belediye Nikâh Memurluğu 2022 yılında hayatlarını birleştiren çiftlerin tercihi oldu.

Nikâh hizmetlerine 2020 yılında Kültür Merkezinde hizmete alınarak devam eden nikâh memurluğu 600 ve 60 kişilik salonlarda nikâh işlemlerini yürütmeye devam ediyor.

2022 yılında 440 çiftin belediye nikâh salonlarını tercih ettiğini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ Yeni salonların hizmete girmesi ile birlikte çiftlerimiz çok daha ferah ve rahat bir ortamda işlemlerini yapabiliyor, misafirlerini ağırlayabiliyorlar” dedi.

Daha önceki salonun fiziki olarak yetersiz olduğunu kaydeden Başkan Köse, “Yeni salonların vatandaşlar tarafından da beğenildiğini ve ilgi gördüğünü” söyledi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

.

This will close in 10 seconds

.

This will close in 10 seconds

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL