Safranbolu

Belediye 2023 Yılına da Hızlı Girdi

Safranbolu Belediyesi tüm birimleri ile 2023 yılına da hızlı girdi. Yılın ilk mesai gününde Fen İşlerinden Park ve Bahçelere, Su ve Kanalizasyondan Temizlik İşlerine kadar tüm birimler yeni yıl tatilinin..

Belediye 2023 Yılına da Hızlı Girdi
banner

Safranbolu Belediyesi tüm birimleri ile 2023 yılına da hızlı girdi.

Yılın ilk mesai gününde Fen İşlerinden Park ve Bahçelere, Su ve Kanalizasyondan Temizlik İşlerine kadar tüm birimler yeni yıl tatilinin hemen ardından hummalı bir şekilde çalışmalara kaldıkları yerden devam ediyorlar. Belediye olarak halkın günlük hayatlarını rahat bir şekilde idame ettirebilmeleri için var güçleri ile çalıştıklarını kaydeden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ 2022’de güzel işlere imza attık. 2023 yılında da çok daha güzel projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Çalışmalar Sürüyor

İlk mesai günün de orta refüj, taş duvar, kaldırım yenileme gibi çalışmaların devam ettiğini ifade eden Başkan Elif Köse, “ Bununla birlikte Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimiz günlük çöp toplama, yıkama ve süpürme işlerinin yanı sıra konteynır giydirme ve tamiratları da sürdürmekte. Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimi yine ağaç budama çalışmalarına devam ederken, Bir fabrika gibi çalışan ve üreten Uygulama Birimimiz ise kışlık ekim işlerine devam ediyor” diye konuştu.

Başkan Köse konuşmasını şöyle tamamladı, “ Yıl boyunca yapılan çalışma ve projelerde büyük emek sarf eden, gece gündüz demeden Safranbolu için ter döken tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, her birine ayrı ayrı kolaylıklar diliyorum. Safranbolu ve Safranbolu halkı için işimizin başındayız.”

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL