Karabük

Başkan Sözen ”Köy Yollarımızı Daha Güvenli ve Konforlu Bir Hale Getireceğiz”

İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci Cumayanı Taş Ocağında İncelemelerde Bulundu. Agrega malzemesi ve 0-25 malzeme temin etmek üzere patlama gerçekleştirilen Cumayanı..

Başkan Sözen ”Köy Yollarımızı Daha Güvenli ve Konforlu Bir Hale Getireceğiz”
banner

İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci Cumayanı Taş Ocağında İncelemelerde Bulundu.

Agrega malzemesi ve 0-25 malzeme temin etmek üzere patlama gerçekleştirilen Cumayanı taş ocağında yapılan incelemenin ardından kısa bir açıklamada bulunan Başkan Sözen “Sabit konkasörümüz asfalt öncesi alt yapı çalışmalarında kullanılmak üzere malzeme üretime devam ediyor. Haziran ayı içerisinde toplamda 14500 ton malzeme üretimi gerçekleştirildi. Çalışmalarımızda kendi kaynağımızı kullanıyor olmamızın avantajı olarak köylerimize daha fazla hizmet götürme imkânı buluyoruz. Bölgemizin en yüksek kapasiteli asfalt plenti ve plentimizi üretilen malzeme ile besleyen sabit konkasörümüz ile köy yollarımızı daha güvenli ve konforlu bir hale getireceğiz.Mesai mefhumu gözetmeksizin yoğun ve özveriyle çalışan personellerimize kolaylıklar diliyorum.”diye konuştu.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

.

This will close in 10 seconds

.

This will close in 10 seconds

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL