Karabük

BAŞKAN KÖSE’DEN İL BAŞKANI YAŞAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Vedat Yaşar’ı ziyaret ederek başarı ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Beraberinde Meclis 1. Başkan Vekili Onur Varlı ve Meclis Üyeleri..

BAŞKAN KÖSE’DEN İL BAŞKANI YAŞAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.
banner

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Vedat Yaşar’ı ziyaret ederek başarı ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Beraberinde Meclis 1. Başkan Vekili Onur Varlı ve Meclis Üyeleri ile birlikte gerçekleşen ziyarette İl Yönetimi de hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Elif Köse, “ hepimizin amacı ortak, bulunduğumuz bölge ve ülkemize en iyi hizmeti verebilmek. Bu anlamda değerli büyüğümüz Vedat Yaşar’ın ve Yönetim kurulunun da bu amaç için çalışacaklarından hiç şüphem yok. Bir kez daha hayırlı olsun diliyorum” dedi.

CHP İl Başkanı Yaşar ise, “ Elif Başkanımızın başarıları ortada. Kendisi ile gurur duyuyoruz. Bu güne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar ve projeler ile Safranbolu’ya gittiğinizde bir kadın eli değdiğini görüyorsunuz. İnanıyorum ki çok daha güzel hizmetlere imza atacaktır. Kendilerine nazik ziyaretleri ve temennileri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL