banner
Safranbolu

Başkan Köse ‘Halkımızla Her Zaman İç İçeyiz’

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, mahalle toplantıları ve halk günü toplantısının yanı sıra esnaf ziyaretlerine de devam ediyor. Yoğun iş tempo şundan fırsat bulduğu anda esnaflarla bir araya gelen, hayırlı..

Başkan Köse ‘Halkımızla Her Zaman İç İçeyiz’
banner

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, mahalle toplantıları ve halk günü toplantısının yanı sıra esnaf ziyaretlerine de devam ediyor.

Yoğun iş tempo şundan fırsat bulduğu anda esnaflarla bir araya gelen, hayırlı işleri temennisinde bulunan Başkan Köse, yine fırsat buldukça Safranbolu esnafından alış veriş yapıyor.

İlk günden bu yana sosyal ve vatandaş odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışmalarıma devam ettiklerini dike getiren Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ” Halkımız ve esbafımızla her daim iç içe olma gayretindeyiz. Bir yandan dertleşme fırsatı buluyor, bir yandan bizden olan taleplerini alarak birlikte çözüm üretiyoruz. Gösterdikleri yakınlığa, eksik etmedikleri desteklerine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyeret ettikleri esnaflar ise, “Başkanımız çok cana yakın ve samimi. Safranbolu için elinden gelenin fazlasını yapıyor bizlerde kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde görüşlerini belirttiler.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL