Safranbolu

Bartın Üniversitesi’nin düzenlediği “10. İstihdam ve Kariyer Günleri”’nde Özel Medikar Hastanesi olarak bizde yerimizi aldık!

Bartın Üniversitesi (BARÜ) Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Bartın Çalışma ve İş Kurumu iş birliğinde düzenlenen “10. İstihdam ve Kariyer Günleri’nde standımızı ziyaret eden öğrencilerin sorularını yanıtladık. Özel..

Bartın Üniversitesi’nin düzenlediği  “10. İstihdam ve Kariyer Günleri”’nde Özel Medikar Hastanesi olarak bizde yerimizi aldık!
banner

Bartın Üniversitesi (BARÜ) Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Bartın Çalışma ve İş Kurumu iş birliğinde düzenlenen “10. İstihdam ve Kariyer Günleri’nde standımızı ziyaret eden öğrencilerin sorularını yanıtladık.

Özel Medikar Hastanesi Kurumsal İlişkiler ve Uluslararası Hasta Koordinatörü Nuri Turan’ın konuşmacı olarak katılım sağladığı “Sektörde Kariyer Yolculukları’ oturumunda hastane tanıtım gösterimi yapılarak sağlık sektöründeki kariyer süreçleri hakkında bilgi verdik.

Öğrencilerle bir araya gelmemize katkı sağlayan Bartın Üniversitesi’ne ve standımıza yoğun ilgi gösteren katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

.

This will close in 10 seconds

.

This will close in 10 seconds

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL