Safranbolu

Barış Sosyal Tesisi Safranbolu Halkının Hizmetine Açıldı

Safranbolu Belediyesi, halkın rahatça nefes alıp, birlikte hoş vakit geçirebileceği alanlara bir yenisini daha ekledi. 18 Mart Şehitler parkında yer alan Barış Sosyal Tesisi halkın hizmetine açıldı. Safranbolu Belediyesi Fen..

Barış Sosyal Tesisi Safranbolu Halkının Hizmetine Açıldı
banner

Safranbolu Belediyesi, halkın rahatça nefes alıp, birlikte hoş vakit geçirebileceği alanlara bir yenisini daha ekledi. 18 Mart Şehitler parkında yer alan Barış Sosyal Tesisi halkın hizmetine açıldı.

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda yaklaşık 45 gün gibi kısa bir sürede iç ve dış mimarisinde yapılan yenilemelerle atıl vaziyetten bambaşka bir görünüme kavuşturulan 18 Mart Şehitler Parkı içerisinde yer alan tesiste aynı zaman Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, yaptıkları titiz çalışmalarla, örnek olacak bir mekânı el birliği ile tasarladı. Safranbolu Belediyesi İşletme Müdürlüğü bünyesinde faaliyete geçen ikinci sosyal tesis yaz bahçesi ile birlikte 250 kişiye hitap edebiliyor. İlk aşamada sıcak ve soğuk içecekler, tost gibi ürünlerin satışı yapılan tesiste vatandaşlar yeşillikler çevrelenmiş havuz kenarında ve ferah bir iç mekânda hoş vakit geçirmenin ve ekonomik açıdan da cepleri yakmayacak özel tasarım bir tesise kavuşmanın mutluluğunu yaşayacak. Sosyal tesisin, Safranbolu Belediyesi hesaplarından ilk görüntülerinin yayınlanması ile birlikte heyecan duyan Safranbolu halkının binlerce beğeni, yorum ve paylaşım yaptığı görüldü.

Elif Köse: ‘’Safranbolu’muz her şeyin en güzelini hak ediyor’’

Barış sosyal tesisinin faaliyete geçmesinin ardından konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse şunları söyledi: ‘’4,5 yıldır Safranbolu halkına ne kazandırabiliriz, biz bu şehre nasıl faydalı olabiliriz diye ekiplerimizle birlikte titiz bir çalışma sergiliyoruz. Safranbolu’muza kazandırdığımız ve şu an gün içerisinde, özellikle akşam saatlerinde yüzlerce vatandaşımızı ağırlayan ilk sosyal tesisin ardından ikincisini de atıl durumda bulunan 18 Mart Şehitler parkındaki tesisi yeniden hayata döndürerek halkın hizmetine açtık. Meclisimizde aldığımız kararın ardından kısa bir sürede tesisi yeni bir çehreye kavuşturan Belediyemizin müdürlüklerine ve personellerine teşekkür ederim. Safranbolu’muz her şeyin en güzelini hak ediyor ve biz de bunun için çalışmalarımıza devam edeceğiz’’

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL