Eflani

BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısı Eflani’de Yapıldı.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının Aralık ayı Yönetim Kurulu toplantısı Eflani ilçemizde gerçekleştirildi. Dönem Başkanı Bartın Valisi Nurtaç Arslan Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Yönetim Kurulu üyeleri Vali Fuat Gürel ve Zonguldak Valisi..

BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısı Eflani’de Yapıldı.
banner

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının Aralık ayı Yönetim Kurulu toplantısı Eflani ilçemizde gerçekleştirildi.

Dönem Başkanı Bartın Valisi Nurtaç Arslan Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Yönetim Kurulu üyeleri Vali Fuat Gürel ve Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantının ardından, Eflani Belediyesinin proje sahibi olduğu ve 2020 Yılı Sanayi ve Çevre Altyapısı Mali DestekProgramı kapsamında yine BAKKA tarafından desteklen, “Eflani Küçük Sanayi Sitesi Kurulumu Proje” alanında incelemelerde bulunan BAKKA Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri proje ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldılar.

BAKKA’nın destekleriyle Taşhan’da açılan ve ilçedeki kadınların Sosyal faaliyetler gerçekleştirdikleri Taşhan Cafeyi ziyaret eden Yönetim kurulu üyeleri kadınlarla sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL