Eflani

Aydın: “ Köylerimizde Çalışmalarımız Devam Ediyor.”

  Eflani İl Genel Meclis Üyesi Mesut Aydın 2023 yılında İl Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği marifetiyle köylerde çalışmaların devam ettiğini belirtti. Aydın bu sene yapılan çalışmaları şu..

Aydın: “ Köylerimizde Çalışmalarımız Devam Ediyor.”
banner

 

Eflani İl Genel Meclis Üyesi Mesut Aydın 2023 yılında İl Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği marifetiyle köylerde çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Aydın bu sene yapılan çalışmaları şu şekilde değerlendirdi. “ 15-19 Mayıs 2023 tarihlerinde Bağlıca Köyü Rahmanlar Mahallesi, Kutluören Sarıoğlu Mahallesi, Çal Köyü Kızılgelik Mahallesi, Bostancı köyünde Yol Bakım çalışmaları yapıldı.

 

17-23 Haziran Tarihlerinde Karlı Merkez Kahyaoğlu Mahallesi Bostancı ve Merkez Mahalleri, Şenyurt Merkez ve Bağlıca Mahallerinde Malzemeli Bakım Çalışmaları tamamlandı. Demirli Küpelik Asfalt Programı Yol Yapım İşi Tamamlandı.

03-09 Haziran Tarihleri arasında Çal-Kızılgelik yolu, Cücey Koltucak Yolu, Bakırcılar Yolu, Çörekli Yolu, Halkevli Mülayim Abakolu Yolu, Cücey, Koltucak, Çal, Kızılgelik Köylerinde malzemeli bakım çalışmaları yapıldı. Karlı Köyü Kahya Mahallesi Koruge Boru Döşeme Çalışması yapıldı.

12- 18 Haziran 2023 Tarihleri arasında Karlı Köyü İçme Suyu Arızası yapıldı.

Emirler Köyü Kanalizasyon Arızası yapıldı. Seferler Köyü Parke Altı Tesviye çalışması yapıldı.

Son olarak da Ovaşeyler Köyü, Saraycık Köyü, Gelicek Köyü, Hacıağaç Köyü, Kocacık Emirler Grup Yolu, Bostancı Köyü, Ovaşeyhler Köyü, Çavuşlu Köyünde Yol Bakım ve Asfalt çalışması yapıldı.”

Arnavut Köprüsünde çalışmaların son aşamaya geldiğini belirten Aydın Köprünün açılışının yakın bir tarihte yapılacağını, Köylerin sorunlarını ve problemlerini çözmek için çalıştıklarını söyledi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL