Karabük Siyaset

Akşener’den 3 Nisan Mesajı

İyi Parti Genel Başkanından 3 Nisan Mesajı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Karabük ve Kardemir’in kuruluş yıl dönümü münasebetiyle 3 Nisan mesajı yayınladı. Cumhuriyetimizin en büyük sanayi hamlelerinden biri..

Akşener’den 3 Nisan Mesajı
banner

İyi Parti Genel Başkanından 3 Nisan Mesajı.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Karabük ve Kardemir’in kuruluş yıl dönümü münasebetiyle 3 Nisan mesajı yayınladı.

Cumhuriyetimizin en büyük sanayi hamlelerinden biri ve memleketimizin kalkınmasının temelleri 3 Nisan 1937’de Karabük’te atıldı. Bu temeli aynı zamanda bağımsızlığımızın da bir nişanesi olarak Karabüklü vatandaşlarımız için 3 Nisan bir kuruluşu simgeliyor. Yıllardır 3 Nisan günü Karabük’ün kuruluş günü olarak   kutlanıyor.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde ağır sanayimizin ilk adımlarının atıldığı bu kutlu gün, sadece Karabük için değil, tüm Türkiye için büyük bir anlam ifade ediyor. İşte bu sebeple 3 Nisan’ın aynı zamanda Sanayi Günü olarak ilan edilmesini talep eden Karabüklü vatandaşlarımızın haklı talebine yürekten katılıyor ve destekliyorum.

Bu duygularla tüm Karabüklü vatandaşlarımızın kuruluş gününü ve sanayi bayramını kutluyor, cumhuriyet vizyonuyla ağır sanayi kuruluşumuzun temelini atan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere emeği geçenleri  saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.

MERAL AKŞENER

                                                                                                                                                                                  İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

.

This will close in 10 seconds

.

This will close in 10 seconds

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL