Safranbolu Siyaset

AKAY: “KARABÜK’ÜN SORUNLARINI BİLİYORUZ ÇÖZMEYE TALİBİZ”.

Akay; “İktidara geldiğimizde hep birlikte Karabük’e hak ettiği değeri vereceğiz.” Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Adayı Cevdet Akay, 14 Mayıs’ta yapılacak 28. dönem milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala, il ve..

AKAY: “KARABÜK’ÜN SORUNLARINI BİLİYORUZ ÇÖZMEYE TALİBİZ”.
banner

Akay; “İktidara geldiğimizde hep birlikte Karabük’e hak ettiği değeri vereceğiz.”

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Adayı Cevdet Akay, 14 Mayıs’ta yapılacak 28. dönem milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala, il ve ilçelerdeki siyasi popülaritesini her geçen gün artırıyor.

CHP Milletvekili Adayları Abdullah Çakır ve Bayram Karadağ ile birlikte yoğun bir saha çalışması yürüten Cevdet Akay, il ve ilçe örgütlerinin yanı sıra, Millet İttifakı ortağı olan diğer siyasi partilerin Karabük’teki temsilcileri ile birlikte ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

Saha çalışmaları kapsamında son olarak Safranbolu ilçesinde muhtarlar ile bir araya gelen Milletvekili adayı Akay;
“Muhtarlar, mahalleler ve mahalle halkı konusunda yasal tam yetkiye sahip olan yerel kamu denetçileridir. Mahalle halkının oyuyla gelen demokratik olarak yetkilendirilen muhtarlarımız hak ettiği değeri görecek, makamları güçlenecek.

 

Ziyaretlerimiz boyunca bizlere eşlik eden ittifak ortaklarımızın kıymetli yöneticilerine ve misafirperverliğinden dolayı Safranbolu Muhtarlar Derneği Başkanımız Şahin Yavuz’a şükranlarımı sunarım.” Diye konuştu.

Daha sonra Eğitim – İş Sendikasını ziyaret ederek, sendika yöneticileri ve eğitimciler ile sohbet eden CHP Milletvekili Adayı Akay; “Demokratik yönetimlerin olmazsa olmazı olan sendikalar, çalışanların sosyal, ekonomik hak ve çıkarlarını korumak, sorunlarını çözme amacında olan devlet, siyasi parti ve iktidar örgütlenmelerinden bağımsız örgütlerdir. Biz de bugün Eğitim – İş Sendikası, Birleşik Kamu İş Konfederasyonu İl Başkanı Zeki Çelik ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik.

Özgürlüğü düşleyen siz saygıdeğer öğretmenlerimiz, sağlıkçılarımız ve tüm emekçilerimizin gaziantep rus escort aydınlık ve özgür bir Türkiye sabahına uyanması için duraksamadan çalışacağız. Katılımlarından dolayı Genel Sağlık-iş Sendikası İl Başkanı Mahmut Dağıstan, Genel Sağlık – İş Sendikası Yönetim Kurulu üyesi Tanju Arslan, Büro-iş Sendikası İl Başkanı Orhan Yalçın, Tümyerelsen Sendikası İl Başkanı Okan Çakır, Tarım Orman-iş Sendikası İl Başkanı Soner Barış’a şükranlarımı sunarım.” Dedi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL