Karabük

AK PARTİ BEYANNAMESİ YAYIMLANDI.. BAKIN HANGİ MÜJDELER VAR..

AK Parti, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi için seçim beyannamesini yayımladı. Adeta müjdelerin dolu olduğu beyanname 486 sayfa boyutunda ve 5 ana bölümden oluşuyor. Beyannamede bulunan..

AK PARTİ BEYANNAMESİ YAYIMLANDI.. BAKIN HANGİ MÜJDELER VAR..
banner

AK Parti, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi için seçim beyannamesini yayımladı.

Adeta müjdelerin dolu olduğu beyanname 486 sayfa boyutunda ve 5 ana bölümden oluşuyor. Beyannamede bulunan ayrıntılar çıkmaya devam ediyor. Beyannamede refah payı olarak, enflasyon ve büyüme oranının üzerinde zam yapılacağı duyuruldu.

Genel anlamda, Tüm çalışanların büyüyen Türkiye’nin artan refahından hak ettiği payı alması sağlanacak. Ücretli çalışanlar enflasyona ezdirmeyecek, önümüzdeki dönemde de asgari ücrette enflasyonun üzerinde artışlarla çalışanların refah payı almalarını sağlanacak. Memurların, işçilerin ve emeklilerin aylıklarına 2023 ve 2024 yıllarında enflasyonun üzerinde en az büyüme oranında refah payı artışı verilmesi ve hatta Genel Af gibi bir çok konuda çalışmalar yapılacak.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL