Karabük

2022 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun GÜVEN başkanlığında 2022 Yılı değerlendirme, 2023 Yılı planlama toplantısı yapıldı. Bakanlık Soğuksu Yurdu Eğitim Salonunda yapılan toplantıya Gençlik Hizmetleri Müdürü Hüseyin BİLİCİOĞLU, Spor Hizmetleri..

2022 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
banner

Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun GÜVEN başkanlığında 2022 Yılı değerlendirme, 2023 Yılı planlama toplantısı yapıldı.
Bakanlık Soğuksu Yurdu Eğitim Salonunda yapılan toplantıya Gençlik Hizmetleri Müdürü Hüseyin BİLİCİOĞLU, Spor Hizmetleri Müdürü İsmail ÖZCAN, Yurt Hizmetleri Müdürü Mehmet ÖZKESKİN, Yurt Müdürleri, Şube Müdürleri ile İlçe Müdürleri katıldı.

Toplantı da Kurum yöneticilere hitap eden İl Müdürü GÜVEN , 2022 yılındaki çalışmalarından dolayı başta Yöneticiler olmak üzere her kademedeki ekip arkadaşlarına teşekkür ederken, kamu kaynaklarının etkin ve verimli, kaynakların özellikle mali disiplin içerisinde kullanılmasına yönelik tedbirlere devam edilmesi hatırlatmasında bulundu.

Yıl sonu işlemlerinin de ele alındığı toplantıda;
• 10 Binin üzerinde öğrenciye hizmet veren Yurtlar, Yurtlardaki sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetler;
• Binlerce Sporcunun aktif şekilde kullandığı Spor Tesisleri, Okul Sporları, Anadolu Yıldızlar Ligi ve Federasyon faaliyetleri kapsamında binlerce sporcuya ev sahipliği yapılan organizasyonlar;
• On binlerce öğrenci ve gencin faydalandığı Gençlik Merkezleri ve Genç Ofislerin iş ve işlemleri ile ihtiyaçları, Deneyap Atölyeleri ve Teknofest Takımlarının çalışmaları , Gençlik Merkezi Atölye ve Kulüp faaliyetleri, Gençlik Kampları ,
• İlimizdeki yatırım planlamaları ile 800’ün üzerindeki çalışan personelin çalışma planlaması değerlendirilerek hizmetlerin kalitesinin artırılmasına yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL