Eflani

15 Temmuz Şehidi Barış Efe Kabri Başında Anıldı

🇹🇷15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ÇUKURÖREN KÖYÜNDE ŞEHİT BARIŞ EFE’NİN KABİR ZİYARETİ VE MEVLİD PROGRAMI DÜZENLENDİLDİ. TSK içindeki FETÖ/PDY mensubu askerlerin 15 Temmuz gecesi başlattıkları hain..

15 Temmuz Şehidi Barış Efe Kabri Başında Anıldı
banner

🇹🇷15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ÇUKURÖREN KÖYÜNDE ŞEHİT BARIŞ EFE’NİN KABİR ZİYARETİ VE MEVLİD PROGRAMI DÜZENLENDİLDİ.

TSK içindeki FETÖ/PDY mensubu askerlerin 15 Temmuz gecesi başlattıkları hain darbe girişimi sırasında Boğaziçi Köprüsünde Şehit olan Barış Efe, İlçemize bağlı Çukurören Köyünde bulunan kabri başında dualarla anıldı.

Şehit Barış Efe’nin annesi Nazife Efe’yi evlerinde ziyaret eden Vali Sayın Gürel ve protokol üyeleri daha sonra 15 Temmuz Şehidimiz Barış Efe’nin kabrini ziyaret ettiler.

Kabri başında okunan Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve duanın ardından Vali Sayın Fuat Gürel,Kaymakamımız Gizem Tokur,Şehidimizin Annesi Nazife Efe,Kardeşleri Serpil ve Erdem Efe,Eniştesi İbrahim Yağmur ile protokol üyeleri tarafından Şehit Barış Efe’nin kabrine karanfil bırakıldı.

Şehidimizin kabir ziyaretinden sonra Çukurören Köyü Merkez Camiinde Mevlidi Şerif okunması ve katılan misafirlere Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü ve Eflani Orman İşletme Müdürlüğü tarafından 15 temmuz Şehidimiz Barış Efe adına 126 adet kızılcık ve 125 adet kiraz fidanı toplam 251 fidan Protokol tarafından vatandaşlara dağıtımı gerçekleştirildi.
Çukurören köy konağında bulunulan ikramın ardından program sona erdi.

Programa Valimiz Sayın Fuat GÜREL, Demokrasi Şehidimiz Barış EFE’nin Kıymetli Ailesi,Kaymakamımız Gizem TOKUR, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, İl ve İlçe Protokolü ile vatandaşlarımız katıldı.

#15Temmuz
#karabükvaliliği
#eflanikaymakamlığı

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL