Eflani

AK Parti 7. Olağan Kongresinde MKYK Üyesi olarak seçilen Eflanili Sevgi Yiğit, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin Özel Kalem Müdürü oldu. Sevgi Yiğit Kimdir? 💢1973 yılında Karabük’te..

banner

AK Parti 7. Olağan Kongresinde MKYK Üyesi olarak seçilen Eflanili Sevgi Yiğit, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin Özel Kalem Müdürü oldu.

Sevgi Yiğit Kimdir?

💢1973 yılında Karabük’te doğdu. Fatih Kız Lisesi’nden mezun olan Yiğit, lisans eğitimini 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı.

💢Profesyonel iş hayatına, lisans eğitimine devam ederken Kanal 7 Basın ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde başladı. Kariyerini daha sonra;

💢Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nda sürdürdü. 1998 yılından bu yana Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nda yönetici olarak görev yapmaktadır.

💢6 Mayıs 2018’de yapılan 6. Olağan İstanbul İl Kongresi’nde İl Yönetim Kurulu Üyesi seçilen Sevgi Yiğit, 8 Ocak 2019’da tanıtım ve medyadan sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine atandı. 24 Mart 2021’de yapılan 7. Olağan Kongre’de MKYK Üyeliğine seçildi.

HABER: BİZİM EFLANİ GAZETESİ MUSTAFA AKGÜN

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL