Genel

Millî Eğitim Bakanlığı Protokolü ile Uluslararası Eğitimciler Derneği tarafından 27 Mart 2022 Pazar günü düzenlenen “Kaybedeni Olmayan Yarışma” sloganı ile hareket eden “Aydınlık Yarınlara” adlı Kitap Okuma Yarışmasında Mehmet Vergili..

banner

Millî Eğitim Bakanlığı Protokolü ile Uluslararası Eğitimciler Derneği tarafından 27 Mart 2022 Pazar günü düzenlenen “Kaybedeni Olmayan Yarışma” sloganı ile hareket eden “Aydınlık Yarınlara” adlı Kitap Okuma Yarışmasında Mehmet Vergili Fen Lisesi Öğrencisi Ahmed Etka TAŞCI Ülkemizde 85 Şehirde, yurt dışında 37 ülkede, toplam 184.000 kişinin katıldığı yarışmada lise kategorisinde birinci oldu.

Elde etmiş olduğu başarısından ötürü öğrenci Ahmed Etka TAŞCI’yı, öğrencinin başarısında emeği geçen okul idaresini, öğretmenlerini ve ailesini tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ öğrencinin başarılarının devamını dileyerek “Öğrencilerimiz başarıya doymuyor. Son zamanlarda sosyal, kültürel ve sportif başarılarımız sistematik olarak artarak devam etmektedir. Yerel, ulusal ve uluslararası yarışmalara öğretmenlerimiz, öğrencilerimizi disiplinli, planlı ve istikrarlı bir şekilde hazırlıyorlar. Bu hazırlıklar neticesinde önemli başarılar elde ediyoruz.

Geleceğimize yön verecek vizyonumuz ile eğitimi bilgiden beceriye, beceriden görgüye, ahlaka taşımayı hedeflerken başarının anahtarının; disiplin, istikrar ve istikamet olduğunu biliyor ve bu düstur ile yola devam ediyoruz.

Tüm öğrenicilerimizin daha nice büyük başarılara imza atması temennisi ile tekrardan öğrencimizin başarısından ötürü tüm emeği geçenleri tebrik ediyor, eğitim ailemizin tüm üyelerine başarılar diliyorum.” dedi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL